Vladimír Suchánek - Hlava - Franz Kafka: Proměna I

Litografie, 21x12 cm. Signováno dole uprostřed Vlad. Suchánek. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

23811. Hlava - Franz Kafka: Proměna I
Dražba ukončena:01.11.2018 18:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč