Vladimír Suchánek

62888. Gramofon

popis: Litografie, 25x16 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Vlad. Suchánek. Číslováno 82/100. Rám, sklo.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

dražba ukončena: 11.08.2021 21:58:57

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 000 Kč