Vladimír Suchánek - Franz Kafka

Litografie, 14x11 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Vlad. Suchánek. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 34 cm

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

89398. Franz Kafka
Dražba ukončena:05.02.2023 20:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč