Vladimír Suchánek - Ex libris Jules Verne

Litografie, 17x12 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Vlad. Suchánek. Číslováno 98/100. Pasparta.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

61476. Ex libris Jules Verne
Dražba ukončena:15.07.2021 20:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč