Vladimír Suchánek - Esej

Litografie, 30x20 cm, signováno dole uprostřed Vla. Suchánek, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

48725. Esej
Dražba ukončena:27.08.2020 21:23:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč