Vladimír Suchánek - Epilog

Litografie, 72x50 cm. Signováno vpravo dole v tisku i tužkou Vlad. Suchánek. Rám, sklo.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

46045. Epilog
Dražba ukončena:10.06.2020 22:21:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč