Litografie, 70x50 cm. Signováno tužkou vpravo dole Vlad. Suchánek Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Dole autorovo věnování bývalemu prezidentu ČR Václavu Klausovi k jeho inauguraci v roce 2003.
Nejdelší strana: 93 cm
o autorovi: 1933 - 2021
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.