Vladimír Suchánek - Dotek minulosti

Litografie, 43x32 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Vlad. Suchánek. Volný list.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

108977. Dotek minulosti
Dražba ukončena:10.01.2024 23:05:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč