Vladimír Suchánek - Dívka

Nejdelší strana: 74 cm

Litografie, 58/100, 57x40 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Vlad. Suchánek. Sklo.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu mírně poškozen.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

101599. Dívka
Dražba ukončena:28.09.2023 22:48:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč