Vladimír Suchánek - Dívčí tvář s ulitou

Litografie, 105/200, 13x10 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Vlad. Suchánek. Volný list.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

308531. Dívčí tvář s ulitou
Dražba ukončena:03.05.2021 20:04:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč