Vladimír Suchánek - Dívčí tvář s ulitou

Litografie, 102/200, 13x10 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Vlad. Suchánek. Volný list.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

307623. Dívčí tvář s ulitou
Dražba ukončena:20.02.2021 20:04:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč