Vladimír Suchánek - Dáma a deštník

Litografie 69/140, 13x11 cm. Signováno tužkou vpravo dole Vlad. Suchánek. Volný list.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

84247. Dáma a deštník
Dražba ukončena:12.10.2022 21:03:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč