Vladimír Suchánek - Blues o stabilitě

Nejdelší strana: 52 cm

Litografie 20/80, 32x27 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Vlad. Suchánek. Volný list.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

101183. Blues o stabilitě
Dražba ukončena:03.09.2023 20:37:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč