Vladimír Suchánek - Balon

Litografie, 13x10 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Vlad. Suchánek. Číslováno 66/200. Volný list.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

69486. Balon
Dražba ukončena:08.12.2021 21:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč