Vladimír Suchánek - Akt s pruhovaným polštářem

Litografie, 20x15 cm. Signováno dole uprostřed Vlad. Suchánek. Volný list.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

58170. Akt s pruhovaným polštářem
Dražba ukončena:14.04.2021 21:59:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč