Vladimír Suchánek, Franz Kafka - Proměna

Kniha, 30x20 cm. Pěti litografiemi vyzdobil Vladimír Suchánek, všechny signovány. Vydáno ve 100 výtiscích, tento výtisk je autorský. Vydalo nakladatelství Kniha, grafika, bibliofilie v roce 1996.

Vladimír Suchánek, Franz Kafka
78148. Proměna
Zbývá:18 dnů, 5 hodin
Konec dražby:15.06.2022 20:38:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 14.05.2022 12:54:25 4210