Vladimír Suchánek, Franz Kafka - Proměna

Kniha, 30x20 cm. Pěti litografiemi vyzdobil Vladimír Suchánek, všechny signovány. Vydáno ve 100 výtiscích, tento výtisk je autorský. Vydalo nakladatelství Kniha, grafika, bibliofilie v roce 1996.

Vladimír Suchánek, Franz Kafka
78148. Proměna
Dražba ukončena:15.06.2022 20:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč