Kniha, 30x20 cm. Pěti litografiemi vyzdobil Vladimír Suchánek, všechny signovány. Vydáno ve 100 výtiscích, tento výtisk je autorský. Vydalo nakladatelství Kniha, grafika, bibliofilie v roce 1996.