Vladimír Stříbrný

305784. Ženský akt

popis: Kresba, 41x31 cm. Signováno vpravo dole V. Stříbrný. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905, České Budějovice - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

dražba ukončena: 09.08.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč