Vladimír Stříbrný - Ženský akt

Kresba, 41x31 cm. Signováno vpravo dole V. Stříbrný. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

305784. Ženský akt
Dražba ukončena:09.08.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč