Vladimír Stříbrný - Soubor dvou kreseb

Perokresby, 21x23 a 22x25 cm. Signovány tužkou vpravo dole V. Stříbrný. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy poškozeny. Pasparty mírně zašpiněny.

o autorovi: 1905 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

303960. Soubor dvou kreseb
Dražba ukončena:09.03.2020 20:04:57
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč