Vladimír Stříbrný - Portrét mladé dívky

Akvarel, 30x26 cm. Signováno vpravo dole V. Stříbrný. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1905 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

67108. Portrét mladé dívky
Dražba ukončena:27.10.2021 20:11:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč