Vladimír Stříbrný

67108. Portrét mladé dívky

popis: Akvarel, 30x26 cm. Signováno vpravo dole V. Stříbrný. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1905, České Budějovice - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

zbývá: 7 dnů, 14 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:11:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč limit (03.10.2021 14:36:28) 4285