Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x31 cm. Signováno vpravo dole V. Stříbrný. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1905 - 1970
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.