Vladimír Stříbrný - Ležící dívčí akt

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 30x50 cm. Signováno vpravo dole V. Stříbrný. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1905 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

posouzeno znalcem
154097. Ležící dívčí akt
Zbývá:26 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:56:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč