Vladimír Stříbrný - Portrét dívky

Olej na kartonu, 48x40 cm, signováno vpravo dole V. Stříbrný, rám.

1905, České Budějovice - 1970

3752. Portrét dívky
Dražba ukončena:28.01.2016 19:41:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč