Vladimír Štěpánek - Ve žních

Akvarel, 54x78 cm Signováno vpravo dole V. Štěpánek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 110 cm

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

79109. Ve žních
Dražba ukončena:30.06.2022 21:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč