Vladimír Štěpánek - Pouť u svatého Antonínka

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

76850. Pouť u svatého Antonínka
Dražba ukončena:01.05.2022 20:35:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč