Vladimír Štěpánek - Na pole

Akvarel, 43x30 cm. Signováno vpravo dole V. Štěpánek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

51590. Na pole
Dražba ukončena:28.10.2020 19:37:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč