Vladimír Štěpánek - Lidová slavnost

Olej na plátně, 51x66 cm. Signováno vpravo dole V. Štěpánek. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

47424. Lidová slavnost
Dražba ukončena:30.07.2020 19:39:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč