Vladimír Štěpánek - Klečící stařenka

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 60x50 cm. Signováno vpravo dole V. Štěpánek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 76 cm

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

vydraženo top
89947. Klečící stařenka
Dražba ukončena:12.02.2023 21:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč