Vladimír Štěpánek - Dívky na poli

Akvarel, 31x43 cm, signováno vpravo dole V. Štěpánek, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

17283. Dívky na poli
Dražba ukončena:28.03.2018 20:50:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč