Suchá jehla, 16x12 cm, Signováno vpravo dole V. Skrepl 1999 Rám, sklo.
Stav: Bez poškození Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 30 cm
o autorovi: 1955
Malíř, kreslíř, tvůrce instalací, pedagog. Studoval na FF UJEP v Brně vědu o výtvarném umění a etnografii, soukromě malbu. Pracoval jako kurátor v GHMP, posléze v NG Praha. Od r. 1994 je vedoucím ateliéru na AVU v Praze. Zabývá se malbou a kresbou v postmoderním stylu.