Vladimír Ringes - Jihočeské rybníky

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Vl. Ringes 45. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

o autorovi: 1911 - 1989
Narodil se v Praze. Studoval pražskou UMPRUM u prof. Kysely a Bendy. Jeho díla jsou zastoupena mj. v Galerii Hlavního města Prahy.

Vladimír Ringes
20193. Jihočeské rybníky
Dražba ukončena:30.05.2018 19:19:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč