Vladimír Renčín - Rybář

Litografie. 34x23 cm Signováno vpravo dole Renčín. Pasparta, sklo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

302200. Rybář
Dražba ukončena:17.11.2019 20:17:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 100 Kč