Kresba, rozměr listu: 30x20 cm. Nesignováno, volný list.

Pozn.: papír v kraji mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

Zbývá:12 dnů, 17 hodin
Konec dražby:30.05.2024 20:19:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 26.04.2024 21:15:15 15086