Litografie 39/75, 30x40 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Renčín. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

Dražba ukončena:26.02.2023 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč