Vladimír Renčín - Konvolut 2 litografií

Litografie, 26x34 a 33x43 cm. Signovány tužkou Renčín, číslovány 94/100 a 46/100. Zaskleny, paspartovány.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

129098. Konvolut 2 litografií
Dražba ukončena:17.11.2024 20:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč