Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Vlad. Ralenovský. Rám.
Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1920 - 2005
Narodil se v Měníně u Brna. Studoval na Škole uměleckých řemesel v Brně. Věnoval se malbě a grafice. Byl malířem Vysočiny. Jeho obrazy sbíral kromě jiných i herec Radovan Lukavský.