Vladimír Ralenovský

305935. Podzimní potok

popis: Olej na plátně, 44x69 cm. Signováno vlevo dole Daněk - Sedláček cop. Vlad. Ralenovský. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920 - 2005

dražba ukončena: 24.08.2020 20:01:22

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč