Vladimír Ralenovský - Podzimní potok

Olej na plátně, 44x69 cm. Signováno vlevo dole Daněk - Sedláček cop. Vlad. Ralenovský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920 - 2005

305935. Podzimní potok
Dražba ukončena:24.08.2020 20:01:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč