Vladimír Ralenovský - Březový les

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Vlad. Ralenovský. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920 - 2005

301300. Březový les
Dražba ukončena:07.10.2019 20:28:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 07.10.2019 20:23:46 4334