Olejomalby na kartonu, 16x12 cm a 12x16 cm. Signovány vpravo dole V. Plachý. Rámovány.
Stav: Rámy mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 30 cm
o autorovi: 1956 Slovenský malíř.