Vladimír Panuška

303415. Zimní krajina

popis: Kombinovaná technika. 41x58 cm. Signováno vpravo dole Vláďa Panuška. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Sklo poškozeno. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1902-1959
Narodil se v Kasarově Lhotě. Byl žákem svého otce Jaroslava Panušky. V Praze vystudoval UMPRUM. Ve své tvorbě se věnoval malbě a také knižním ilustracím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

dražba ukončena: 31.01.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 30.01.2020 11:00:47 2918