Vladimír Panuška - Vzrostlé stromy na kraji lesa

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole Vlad. Panuška. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1902-1959
Narodil se v Kasarově Lhotě. Byl žákem svého otce Jaroslava Panušky. V Praze vystudoval UMPRUM. Ve své tvorbě se věnoval malbě a také knižním ilustracím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

Vladimír Panuška
87437. Vzrostlé stromy na kraji lesa
Dražba ukončena:04.12.2022 20:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč