Vladimír Novák, Ctirad Stehlík, Ivan Komárek - Soubor 3 grafických listů

Litografie, 42x29 cm, 25x18 cm a 25x34 cm. Signovány Vladimír Novák, Ctirad Stehlík, Ivan Komárek. Volné listy.

Vladimír Novák, Ctirad Stehlík, Ivan Komárek
24455. Soubor 3 grafických listů
Dražba ukončena:15.11.2018 18:22:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 400 Kč