Vladimír Míčko - Pražský motiv

Akvarel, 43x57 cm, signováno vpravo dole Míčko, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1941 - 2010

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

17533. Pražský motiv
Dražba ukončena:29.03.2018 20:25:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč