Vladimír Míčko - Praha - Hlubočepy

Olej na kartonu, 58x70 cm. Signováno vpravo dole Míčko. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1941 - 2010

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

16996. Praha - Hlubočepy
Dražba ukončena:01.03.2018 21:59:58
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 900 Kč