Vladimír Míčko - Opadávající listí

Nejdelší strana: 120 cm

Olej na plátně, 100x120 cm. Signováno vpravo dole Míčko. Olištováno.

Pozn.: Malba poškozena.

o autorovi: 1941 - 2010

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

75881. Opadávající listí
Dražba ukončena:27.04.2022 22:56:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:29 000 Kč