Vladimír Míčko - Na vesnici

Akvarel, 40x65 cm, signováno vlevo dole Míčko, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1941 - 2010

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

17531. Na vesnici
Dražba ukončena:29.03.2018 20:29:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč