Vladimír Míčko - Město

Olej na plátně, 86x115 cm. Datováno vzadu 64. Nerámováno.

o autorovi: 1941 - 2010

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

86286. Město
Dražba ukončena:30.11.2022 20:59:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč