Vladimír Míčko - Krajina s městem

Olej na plátně, 62x78 cm, nesignováno, olištováno.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

o autorovi: 1941 - 2010

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

16863. Krajina s městem
Dražba ukončena:01.03.2018 19:44:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:9 000 Kč