Vladimír Míčko - Konvolut 12 prací na papíře

Kombinované techniky na papíře, cca od 48x65 cm do 53x68 cm. Nesignováno. Volné listy.

Pozn.: Některé listy v krajích poškozeny.

o autorovi: 1941 - 2010

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

153607. Konvolut 12 prací na papíře
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:32:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 10.01.2026 17:17:09 226