Vladimír Míčko - Kameny za vsí

Olej na plátně, 77x91 cm, nesignováno, olištováno.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

o autorovi: 1941 - 2010

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

15713. Kameny za vsí
Dražba ukončena:25.01.2018 20:16:53
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:16 000 Kč