Vladimír Míčko - Dívka

Olej na plátně, 75x120 cm. Signováno vzadu Vl. Míčko 31.1. 66. Olištováno.

o autorovi: 1941 - 2010

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

71833. Dívka
Dražba ukončena:27.01.2022 22:35:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč